استفاده از قابلمه سرامیکی 7 پارچه در برخی از کشورها ممنوع است

برای کمک به پر کردن برخی از شکاف‌های دانش خود، به شرق گرینویچ، رود آیلند رفتیم تا از جیم هامان در مجتمع صنعتی بازدید کنیم که در آن دو شرکت ظروف مسی خود، East Coast Tinning (مخصوص بازسازی ظروف مسی قدیمی) و Duparquet را اداره می‌کند.

قابلمه سرامیکی 7 پارچه (جایی که خودش خط قابلمه و تابه مسی را درست می کند).

جیم در کارخانه‌اش به ما گشت زد، به سؤالات مسی من پاسخ داد، اجازه داد چند تابه را با او بچرخانم، و به ما اجازه داد تا از او فیلمبرداری کنیم.

مس اولین فلزی بود که به دست بشر کار شد و این تاریخ به زمان طولانی و درازی باز می‌گردد – حدود 11000 سال، این باعث می شود که رابطه انسان با مس به قدمت کشاورزی باشد، اگرچه برای چندین هزار سال ما کار زیادی با آن انجام ندادیم، جز اینکه آن را به اشیاء تزئینی تبدیل کنیم.

چندین هزار سال بعد، اما هنوز مدتی قبل از اینکه مصری ها اهرام خود را برافراشتند، اجداد ما فهمیدند که چگونه ورقه های مس را در کاسه ها و سایر ظروف چکش کنند.

در زمان رومیان، اگر نه قبل از آن، ما از مس برای ساخت ظروف استفاده می کردیم.

مس به دلیل توانایی خود در انتقال گرما و الکتریسیته مشهور است – تصادفی نیست که مس است و نه آهن که از سیم های برق در دیوارهای ما عبور می کند – و همین کیفیت است که آن را به فلز جالبی برای پخت و پز تبدیل می کند.

از بسیاری جهات، مس مانند چدن در انتهای مخالف طیف رسانش و حفظ حرارت قرار می گیرد و آنها را به دو ماده بسیار متفاوت و در عین حال مکمل برای پخت و پز تبدیل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.