با حوله تن پوش dior رو بالشتی زمستونه درست کن!

Alexandre Turpault یک برند برتر در جستجوی همیشگی برای بهترین حس ها، متعهد به توسعه محصولات از محصولات ارگانیک است.

حوله تن پوش dior را می توانید از لینک موجود در این سایت برای خود تهیه کنید برای این کار کافی است تا به لینک موجود در این سایت مراجعه کنید.

بنابراین، کل مجموعه ما در پنبه 100٪ ارگانیک شانه شده با برچسب GOTS تضمین شده است، بنابراین مدل‌های ما با استانداردهای گواهی مطابقت دارند که تضمین می‌کند محصول دارای 95 درصد الیاف ارگانیک است.

علاوه بر این، این برچسب رعایت معیارهای اجتماعی را تضمین می کند: حقوق کارمند، ایمنی کار و غیره. راهی برای تحقق تمایل خود برای عمل به نفع مردم و کره زمین.

حوله، ملحفه دوش و حمام چه وزنی دارد؟
محدوده ضروری

اندازه و جنس، دو مورد از معیارهای اصلی انتخاب کتانی حمام را بررسی کرده ایم، آخرین عنصر باقی می ماند که اغلب فراموش می شود: وزن، این تراکم الیاف موجود در ماده را بیان می کند.

به عبارت دیگر، وزن پارچه است که در هر متر مربع بیان می شود. چه چیزی را باید به خاطر بسپارید؟ گرماژ بالا جذب و راحتی کتانی حمام را تضمین می کند.

بسیاری از اقلام حمام در محدوده وزنی بین 450 تا 700 گرم در متر ارائه می شوند، ما به دلیل تمایل به پوشاندن نرمی شما، محصولات با کیفیتی را توسعه داده ایم که بسیار کاربردی هستند.

بنابراین، حوله‌ها، ملحفه‌ها و دستشویی‌های ما با حجم 650 گرم در متر مربع در دسترس هستند در حالی که تشک‌های حمام ما 1200 گرم در متر مربع هستند.

حوله های Ess-cale و Ess-kimo ما که به گونه ای سبک تر و راحت تر برای پوشیدن در هر شرایطی طراحی شده اند، هر دو با وزن 400 گرم در متر ارائه شده اند، وزن کمتری دارند، با این وجود جاذب هستند ایده آل برای خشک شدن طبیعی پس از حمام کردن.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.