با سرویس ظروف پلاستیکی مسافرتی سطل زباله کوچک به 5 روش درست کنید

صادرات و واردات محصولات پلاستیکی و محصولات بسته بندی شده در پلاستیک نیز می تواند از عوامل تفاوت باشد، اما این موارد به صورت کمی مورد تجزیه و تحلیل قرار نگرفته اند و وجود زباله های پلاستیکی جمع آوری نشده یک واقعیت شناخته شده است. ما نمی‌توانیم احتمال زیاده‌بینی نرخ بازیافت را رد کنیم، زیرا تخمین‌ها از سمت مجموعه به تنهایی میزان زباله‌های تولید شده را دست کم می‌گیرند.

سرویس ظروف پلاستیکی مسافرتی یکی از وسایلی است که شما می توانید آن را از لینک موجود در این سایت برای خود تهیه کنید.

به طور خلاصه، شکاف های زیر بین داده های موجود در حال حاضر و اجرای موثر سیاست ها در جهت دستیابی به اهداف کاهش و بازیافت وجود دارد.

ابتدا باید میزان کل ظروف پلاستیکی و زباله های بسته بندی به عنوان مخرج اهداف مشخص شود.

سپس، برای کاهش مصرف پلاستیک و افزایش میزان استفاده مجدد و بازیافت (به عنوان یک عدد کننده نرخ هدف)، ضروری است که به طور کمی مشخص شود که چه کسی از چه نوع ظروف و بسته بندی پلاستیکی برای عرضه محصولات استفاده می کند، و چه کسی این محصولات را خریداری می کند و سپس ظروف و بسته بندی آنها را دور می اندازد.

علاوه بر این، برای جلوگیری از عدم تطابق بین انواع رزین ورودی و فناوری‌های بازیافت مورد استفاده، باید ترکیب رزین زباله‌های پلاستیکی برای هر منبع تخلیه شناسایی شود.

این اطلاعات به ویژه به بازده و بازده اقتصادی بازیافت مکانیکی مرتبط است.

اگر رابطه بین فرم های پردازش شده پلاستیک (مانند فیلم ها، ورقه ها و بطری ها) و ترکیبات رزین را بدانیم، می توانیم ارتباط بین مولد/جمع آوری کننده های زباله و بازیافت کننده ها را در مورد انواع پلاستیک هایی که باید جمع آوری شوند تا مطابقت داشته باشند، فعال کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.